Keressük a Bringaváros legszebb kerékpárját – Szavazzon Ön is!

Keressük a Bringaváros legszebb kerékpárját – Szavazzon Ön is!
Fotó Illusztráció

Nyíregyháza MJV Önkormányzata és a Bringasziget szervezésében szeptember 25-én immár 4. alkalommal került megrendezésre a 10 településrészt és a belvárost összekötő családi szabadidős sportrendezvény Nyíregyházán, a „Bringaváros”.

A rendezvény fantasztikus hangulatban zajlott, több százan vettek részt két keréken az egészséges életmód jegyében zajló programon. A rendezvényen többek között – a hagyományokhoz hűen – kerékpár szépségversenyt is hirdettek. A versenybe szálló kerékpárokra a Nyíregyháza MJV Facebook oldalon az alábbi bejegyzésben szavazhat – válassza ki Ön is, melyik legyen az idei Bringaváros legszebb kerékpárja!

A szavazatokat kedvelés – like – formájában adhatják le az egyes képekre, szavazni szeptember 30-a 12 óráig van lehetőség!