Huszár István kötetbemutatója nyitotta a 22. Internet Fiestát a nyíregyházi könyvtárban

A 3D-s tervezés és nyomtatás témájában Huszár István most megjelent könyvének bemutatója nyitotta meg pénteken a Móricz Zsigmond könyvtárban a 22. Internet Fiestát.

A Megoldjuk okosan! Fókuszban az okosinternet címen futó országos rendezvénysorozat szintén pénteki gyakorlati és interaktív bemutatója a Vécsey utcai fiókkönyvtárban zajlott arról, hogyan használjuk a könyvtárak katalógusát, hogyan működik az előjegyzés és az app a virtuális térben.  Kedden aztán a 3D-s nyomtatás gyakorlata kerül elő, majd szerdán ugyancsak egy interaktív eseményen, valóságos hangszerek segítségével szerkesztenek elektronikus muzsikát Pál Mihály, a Nyíregyházi Egyetem hangmérnöke irányításával, délelőtt 10 órától, a Móricz Zsigmond könyvtár Szabadság téri épületében.