Húsvéti közlekedés Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdőn

Húsvéti közlekedés Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdőn

Húsvétkor fokozott járműforgalom várható Nyíregyháza-Sóstógyógyfürdőn. A forgalom irányítását szükség esetén a rendőrség és a közterület felügyelet munkatársai végzik.
A forgalmi rend alapvetően nem változik, ha azonban a megnövekvő forgalom indokolttá teszi, a rendőrség elrendelheti az egyirányú forgalmi rend bevezetését a Sóstói út Kemecsei úti felüljárótól – a Berenát utcán át – Fürdő utcáig tartó szakaszán.

A rendes parkolóhelyek beteltével 2015. április 4-én, 5-én és 6-án a Kemecsei úti felüljárótól a Nyíregyházi Állatpark bejáratáig a Sóstói út két oldalán a parkolás a padkára lehúzódva engedélyezett. Mivel ez érinti a kerékpársávot, hatóság a kéri a kerékpárosok megértését, illetve fokozott körültekintését. A parkolásnál kérjük, hogy a járművezetők kövessék a rendőrök, közterület-felügyelők vagy a NYIRVV Kft. parkoló ellenőreinek utasításait!

Azt javasoljuk, hogy aki megteheti, autóbusszal látogasson ki húsvétkor Sóstógyógyfürdőre!