Hétfőtől edzések sem lesznek - Felfüggesztették az utánpótlás-bajnokságot is

Hétfőtől edzések sem lesznek - Felfüggesztették az utánpótlás-bajnokságot is

A kézilabda, a röplabda és a kosárlabda után a labdarúgó bajnokság is szünetel. Egyelőre az utánpótlás...

"A kormány pénteki határozata értelmében hétfőtől új oktatási rend lép életbe az országban. Az iskolásokra vonatkozó döntést követően a Magyar Labdarúgó Szövetség március 16-tól határozatlan időre felfüggeszti az összes utánpótlás-korosztályú bajnokságát (az U19 és fiatalabb korosztályokban)." - áll az MLSZ szombaton kiadott közleményében. 

A Nyíregyháza Spartacus-Bozsik Akadémia csapatainál a kialakult helyzet miatt hétfőtől az edzések is szünetelnek, az utánpótlás együttesek edzői, vezetői haladéktalanul tájékoztatják a részletekről a gyerekek szüleit, akik további információkat is a trénerektől kaphatnak.