Hétfőtől, azaz február 7-től újra elindul a Mozdulj Nyíregyháza!
Hétfőtől, azaz február 7-től újra elindul a Mozdulj Nyíregyháza!

Február 7-én folytatódik az ingyenes, önkormányzati mozgásprogram-sorozat.

Kilencedik évébe lépett a Mozdulj Nyíregyháza! A plakátra lassan nem férnek a mozgáselemek, az igényeket figyelembe véve nő állandóan a helyszínek száma. Uszoda, jégpálya, Atlétikai Centrum: a városlakók e program keretében is tesztelhetik a sportos intézményrendszer frissen elkészült épületeit. S Fitt-eseményekből sem lesz hiány, sztáredzők érkeznek Nyíregyházára a következő programokban, velünk lesz Katus Attila, Béres Alexandra és Rubint Réka is. A részletekről pedig már Hornyák Enikő sportreferenssel beszélgettünk a Nyíregyházi Televízió Szieszta Plusz című műsorában.

A részletekért nézzék vissza beszélgetésünket: