Héraklész válogatottak - Három nyíregyházi úszó is a keretben

A napokban hirdették ki a korosztályos úszóválogatott keretét a 2020/2021-es évadra. A Héraklész Bajnok válogatottban két nyíregyházi úszó Barna Bianka Dorottya és Tajthy Milán, a Héraklész Csillag válogatottban pedig Hatházi Dóra bizonyíthat. 
 
Az úszóknál egy hét múlva rajtol a verseny szezon. Február 6-án a Városi Uszodában rendezi meg a Nyíregyházi Sportcentrum a II. NySc Kupa felkészülési versenyét, ahol a delfin korcsoporttól egészen a felnőtt korosztályig képviseltetik magukat az úszók. Február 20.-án már Debrecenben utazik a NySC úszó szakágának apraja-nagyja a Hajós Alfréd Kupa I. fordulójára. Márciusban pedig már igazi nagyüzem kezdődik az úszóknak. A hónap elején Miskolcon képviseltetik magukat az utánpótláskorúak a Testvérvárosok Kupáján. Március végén pedig következik a Magyar Bajnokság, ami már kvalifikációt jelent a május közepén Budapesten megrendezésre kerülő Európa-bajnokságra, illetve az Olimpiára