Halálos kimenetelű baleset történt a 4-es számú főúton Nyíbogdány és Nyírtura között
Halálos kimenetelű baleset történt a 4-es számú főúton Nyíbogdány és Nyírtura között

Hárman életüket vesztették. A rendőrök a baleset helyszínelésének idejére az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták.

Halálos kimenetelű közúti közlekedési baleset történt 2021. március 14-én 6 óra 30 perc körül a 4. számú főúton Nyírbogdány és Nyírtura között. Eddig tisztázatlan körülmények között két személygépkocsi összeütközött. A baleset következtében hárman olyan súlyos sérüléseket szenvedtek, hogy a helyszínen életüket vesztették.

A rendőrök a baleset helyszínelésének idejére az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták, a forgalmat elterelik. Kérjük a járművezetőket, hogy fokozott óvatossággal és körültekintéssel közlekedjenek!

 

police.hu