Győztes hét - Két mérkőzést is játszottak a fiatal kézilabdások

Csütörtökön remek szerepléssel nyitották meg a szezont a Nyíregyházi Sportcentrum U 16 serdülő kézilabda csapatának játékosai a Berettyóújfalu ellen. Pihenőre nem sok idő jutott, hiszen pénteken már a Törökszentmiklós gárdájával találkoztak a nyíregyházi fiatalok.
 
- Végig vezetve sikerült nyerni a Törökszentmiklós serdülő csapata ellen. A gyerekek 24 óra alatt a második mérkőzésüket játszották, ami meglátszott az első félidei teljesítményükön. A második félidőben sikerült magasabb fokozatra kapcsolni és így alakult ki a 21-30- as különbség. – nyilatkozta Jobbágy René, a csapat edzője, aki hozzátette, hogy gratulál a csapatának és reméli, hogy sokat sikerült ezekből a mérkőzésekből tanulni és a hibákon javítani. Egy biztos, hogy hétfőn erősítő edzés és videózás vár a fiúkra.
-
Eredmény: Törökszentmiklósi Székács SE – Nyíregyházi Sportcentrum 21-30