Győzelmet ért a mesterhármas!
Fotó: Kohut Árpád

A kupameccs és Szpari elleni gálamérkőzés után a Maglódot fogadta az A' Stúdió Futsal Nyíregyháza az év első bajnoki meccsén az NB-I-ben. Az első félidőben Gregory szerzett vezetést, de fordulás után Vékei egyenlített. A Stúdió brazil légiósa viszont ismét előnyhöz juttatta a Nyíregyházát, majd megszerezte harmadik gólját is, a negyediknél pedig ő adta a gólpasszt Kovács Ádámnak. A végén még Dávid Richárd emelt az üres kapuba, így a Stúdió 5-1-re győzött, és továbbra is harcban áll az alapszakasz második helyéért. 

NB I., 19. forduló

A’Stúdió Futsal Nyíregyháza–Maglód 5–1 (1–0)

Continental Aréna, v.: Deme, Balla (Sántha).

Nyíregyháza: Gagyi – Öreglaki, Gregory, Dávid, Maneca. Csere: Petró, Krajnyák, Kovács R., Urr, Kiss, Lakatos, Kovács Á. Vezetőedző: Lovas Norbert.

Maglód: Szacskó – Seregy, Vékei, Milavecz, Jenei. Csere: Bohony, Simon, Kovács D., Németh, Horváth, Kalina, Buzás, Papp. Vezetőedző: Tánczos Tibor.

Gól: Gregory (16., 34., 37.), Kovács Á. (39.), Dávid (39.), illetve Vékei (24.).

Kapcsolódó galéria

A'Stúdió Futsal - Maglódi TC futsal mérkőzés a Continental Arénában