Győzelemmel kezdtek a röplabdások - Szombathelyen nyert a Fatum

Győzelemmel kezdtek a röplabdások - Szombathelyen nyert a Fatum

Nem a legjobb előjelekkel várhatta a Fatum Nyíregyháza a Haladás elleni bajnoki rajtot. Bár hetekkel ezelőtt megkérte az együttes, nem érkezett meg a nemzetközi szövetségtől Genesis Francesco játékengedélye, így a feladó nem léphetett pályára Szombathelyen. Nélküle is nyerte az első szettet a nyírségi gárda, majd a második után is a mieink örülhettek. A harmadik felvonás hajrája izgalmasan alakult, és végül szépített a Haladás, de a negyedikben gálázott a Fatum, és győzelemmel kezdte a bajnokságot. 

Haladás - Fatum Nyíregyháza 1-3 (-18, -21, 26, -14)

Nyíregyháza: Koseková 4, Varga 23, Vasileva 9, Pintér 16, Lászlop 8, Lymareva 13

Csere: Tóth F. (liberó)

vezetőedző: Hollósy László