Győzelem – nyert a Szpari Törökországban
Első edzőmeccsét játszotta Belekben a Nyíregyháza.

Nyíregyháza Spartacus–FC Zhetysu Taldykorgan (kazah) 2–0 (1–0)

Nyíregyháza: Hrabina - Szokol, Ivanovs, Fodor, Bosnjak, Arziani (Rubus 63. p.), Kostic, Zofcák, Pákolicz, Pekár, Halenár

Vezetőedző: Mátyus János

Jól kezdett a Szpari, és több nagy helyzetet is kidolgozott az első félidőben. A 26. percben aztán büntetőhöz jutott a Nyíregyháza Spartacus, Pekár László pedig higgadtan értékesítette, 1–0. A folytatásban sem változott a játék képe, a Spartacus irányította a meccset. A második félidőben is Mátyus János csapata birtokolta többet a labdát, és a 63. percben emberelőnybe került a Szpari egy csúnya belépő után. Arziani nem is tudta folytatni a játékot. A 76. percben egy formás támadás végén Koller és Kosztics játszottak össze, majd utóbbi beadására Pekár László érkezett pontosan, 2–0. A nyíregyháziak jól játszottak, és magabiztosan nyerték a találkozót.