Győzelem Miskolcon - visszavágtak a kosarasok a Hepp-kupa vereségért

Győzelem Miskolcon - visszavágtak a kosarasok a Hepp-kupa vereségért

Miskolcon lépett pályára a Hübner Nyíregyháza BS a férfi kosárlabda NB-I/B-ben. Bár a Cápák számítottak a mérkőzés esélyesének, mindenkiben élénken élt a Hepp-kupa vereség, melyet a nyírségiek elszenvedtek a MEAFC-tól. Eúttal remekül kezdtek a mieink, az első két negyedben ponterősen játszottak, és a védekezésre sem lehetett panasz. Fordulás után ugyan nyolc pontra zárkóztak a hazaiak, de a vége ismét a Nyíregyházának sikerült jobban, így nyert a csapat, és továbbra is az élen áll a bajnokságban. 

MEAFC-Miskolc-Hübner Nyíregyháza BS 66-77 (19-27, 11-18, 27-17, 9-15)

Nyíregyháza: Bus 9, Hobbs 17/6, Szobi 7/3, Mokánszki 6/6, Tóth 14.

Csere: Sitku M. 14/6, Czinger, Dancsecs 10/9.

Vezetőedző: Siska János.