A Tenger után Úri muri – Tóth Károly színművésszel a Sziesztában beszélgettünk

A Tenger után Úri muri – Tóth Károly színművésszel a Sziesztában beszélgettünk
A Tenger után Úri muri – Tóth Károly színművésszel a Sziesztában beszélgettünk

Tóth Károlynak, a Móricz Zsigmond Színház művészének zsúfoltak a mindennapjai, hiszen az Úri muri próbái már megkezdődtek, jelenleg pedig a Tengeren című előadásban láthatja a nyíregyházi teátrum közönsége. A darabot december 13-án mutatták be a Krúdy Kamaraszínpadon Göttinger Pál rendezésében. Tóth Károly a Nyíregyházi Televízió Szieszta című műsorában mesélt arról, hogyan zajlottak a próbafolyamatok, mekkora kihívást jelentett számára az általa megformált Ivan karaktere, és azt is elárulta, miért lett ez számára az álomszerep".

Interjúnkat ide kattintva tekinthetik meg: