Győzelem Miskolcon - Idegenben nyert a Hübner Nyíregyháza BS

Miskolcon lépett pályára a férfi kosárlabda NB-I/B-ben a Hübner Nyíregyháza. A MEAFC a korábbi években többször tört már borsot a mieink orra alá, most viszont a Cápák az első két negyedben irányították a találkozót, és a nagyszünetben 11 ponttal vezettek. Főleg Bus volt elemében, aki 17 pontot szerzett a két játékrész alatt, és öt gólpasszt is kiosztott. Fordulás után nem változott a különbség, őrizte előnyét a Nyíregyháza, Kiss kosara után pedig már 20 pont volt a csapatok között. A Hübner Nyíregyháza BS-ben mindenki lehetőséget kapott, és végül biztosan győzött a csapat, és továbbra is makulátlan a mérlege 2021-ben. 

MEAFC – Hübner Nyíregyháza BS 68-91 (21-22, 18-28, 17-25, 12-16)

Nyíregyháza: Bazsó 5, Szobi 7, Vaskó 1, Tóth 6, Bus 27
Csere: Ubilla 2, Mokánszki 7, Demeter, Mohácsi 12, Kiss 13, Czinger 9, Kuttor 2

vezetőedző: Siska János