Győzelem a szlovén csapat ellen

Újabb felkészülési mérkőzést játszott a Nyíregyháza Spartacus Szlovéniában. A mieink az NK Sampion Celje ellen léptek pályára.

Az első félidő meddő mezőnyfölényt hozott. A 10. percben Pataki remekül vette maga elé a labdát, ám lövése a felső lécről kipattant. A másik olalon a Sampion Celje előtt is hasonló helyzet adódott, de gól ott sem született. A kontra végén Artner vezette a labdát, de lövése után tisztáztak a védők. Kisebb lehetőségek a folytatásban is adódtak, de gólt nem hozott az első játékrész. Fordulás után viszont vezetést szerzett a Szpari, Kardos remek beadása után Gresó Mátyás kapásból a bal felső sarokba vágta a labdát. Több gól nem esett, a Spartacus 1-0-ra győzött. 

NK Sampion Celje - Nyíregyháza Spartacus 0-1 (0-0)

Nyíregyháza: Fejér - Kardos, Papucsek, Szűcs, Jánvári, Girdán, Sigér, Pataki, Pantovic (Oláh a szünetben), Gresó, Artner 
vezetőedző: Feczkó Tamás.