Gólt sem kapott a Nyírség
Női labdarúgó tornát rendeztek Valentin-nap alkalmából.

Az Ófehértó SE és a Nyírség NSC csapatainak győzelmét hozta az MLSZ Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Igazgatósága által rendezett Valentin Kupa. A Filo Focicsarnokban szombaton lebonyolított tornán két csoportba osztották a megyei női csapatokat a szervezők. Délelőtt az ófehértóiak bizonyultak a legjobbnak, a Leveleket megelőzve, míg délután a Nyírség NSC csapata esélyt sem adott a többi vetélytársnak. Kósa János leányai a tavalyi esztendő legjobb megyei labdarúgójának választott Bodor Renáta vezérletével, kapott gól nélkül lettek tornagyőztesek. Az NYVSC öt másodperccel az utolsó mérkőzése vége előtt szerezte a második helyet érő gólt. A lányok még egyszer, március 14-én találkoznak a Filo Focicsarnokban, majd hat nap múlva már a Sky Travel megyei női labdarúgó bajnokság tavaszi fordulóiban bizonyíthatnak.

Valentin Kupa, 2015. 02. 14.
Délelőtt: 1. Ófehértó SE, 2. Levelek SE, 3. Nyírgyulaj KSE, 4. Gávavencsellői SE
Különdíjasok:
Legjobb kapus: Kanizsár Erzsébet (Nyírgyulaj)
Legjobb játékos: Sós Noémi (Levelek)
Gólkirálynő: Lesku Judit 7 gól (Ófehértó)

Délután: 1. Nyírség NSC, 2. NYVSC, 3. Mátészalkai MTK, 4. Tarpa SC, 5. Nyírvasvári SE
Különdíjasok:
Legjobb kapus: Ferenczi Fanni (NYVSC)
Legjobb játékos: Lippai-Szűcs Anita (Mátészalkai MTK)
Gólkirálynő: Bodor Renáta 10 gól (Nyírség NSC)