Global Climathon Day – Nyíregyháza is felveszi a harcot a légszennyezettséggel szemben!

Global Climathon Day – Nyíregyháza is felveszi a harcot a légszennyezettséggel szemben!

A Global Climathon Day keretében, 2019. október 25-26-án, rendezi meg Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata először a városi Climathon Nyíregyháza programot.

A Climathon egy 2015-ben indult globális kezdeményezés, ami lehetőséget nyújt a városok számára, hogy saját kezükbe vegyék sorsukat a klímaváltozással kapcsolatos problémák megoldásában. 2019. október 25-én világszerte több, mint 100 helyszínen fogják megrendezni az adott eseményt, így azáltal, hogy Ön is részt vesz a Climathon Nyíregyházán, egy globális esemény részese lehet.

Amennyiben Ön is  szeretne részt venni egy 24 órás közös ötletelésben, és megoldásokat találni a város egyik legfontosabb környezeti kihívására, a városi légszennyezettségre, akkor regisztráljon, és legyen részese ennek  az egyedülálló eseménynek.

A program helyszíne: MTMI Élményközpont, 4400 Nyíregyháza, Báthory utca 20.

A rendezvény létszáma korlátozott és a részvétel előzetes regisztrációhoz kötött.

Felhívjuk a figyelmet arra, hogy a program 24 órás, ezért kérjük azok regisztráljanak, akik ez idő alatt végig részt tudnak venni az eseményen, ezáltal teljesíteni tudják a kihívást.

Bővebb információ és regisztráció: https://climathon.climate-kic.org/en/nyiregyhaza