Főszerepben a leány vízilabdások!

Szombaton Budapesten mutatkozott be az Aqua Sportegyesület leány csapata országos bajnokságban! Igen, nem elírás, az Aqua SE életében új szakasz kezdődött azzal,hogy lányok is bemutatkoztak a legmagasabb szinten. Országos Leány Gyerek II-ben indult a csapatunk, mely a 2010 es korosztályt érinti. A benevezett csapatokat három csoportba sorolták, az AQUA SE a KSI, BVSC , és a Szolnok csapataival a zöld csoportban kapott helyett.  

- A szabályok adta lehetőségeket kihasználva, kettős játékengedéllyel csapatunkat 4 egri kislány is erősíti a szezonban.  A szombati fordulónak a BVSC adott otthont, az Aquas leányok a Szolnoki Amazonokkal kezdtük meg a küzdelmeket, és elképesztő játékkal, nagyarányú győzelmet arattunk. Második mérkőzésen a csoport favoritja, a KSI SE volt az ellenfelünk, ami nagy küzdelmet, és egy nagyon tanulságos meccset hozott. Sokáig jól tartottuk magunkat, és ha ki tudtuk volna használni a számtalan  ziccerünket, a vége is szebb lett volna. viszont így vereség jött, de semmi szégyenkezni valónk nincs. Nagyon várjuk a folytatást, amit Nyíregyháza rendez 2024. január 20-án - értékelte a hétvégét Urbin Tibor az AQUA SE szakmai vezetője

Eredmények:
AQUA SE Leány - Szolnoki Amazounok   26-4
Gól: Potor V. 8, Szabó L 7, Habzsánszky P. , Simon L. 3-3, Maticsák F. Lucza R. 2-2, Székely L. 1

KSI SE - AQUA SE Leány   19-11
Gól: Székely L. 4, Potor V. 3, Habzsánszky P. 2, Simon L. Szabó L.1-1