Nyíregyháza Spartacus - Budafoki MTE 3-0 (0-0)
Jv: Rúsz Márton (Punyi Gyula, Sinkovicz Dániel)
Nyíregyháza: Fejér - Csősz, Gengeliczki, Szokol, Jánvári - Sigér, Márkus (Kovács Á. 86.) - Pekár (Oláh 90.), Pataki, Pantovic (Gresó 58.) - Novák (Szerető 90.)
vezetőedző: Huszák Géza
BMTE: Gundel-Takács B. - Jagodics M., Fótyik D.(Kalmár 66.), Vaszicsku G. - Horváth O., Adorján K., Németh M., Soltész I.,(Kovács D. 66.) Csonka A.(Györgyi 90.) - Sós M.,(Dala 90.) Tischler P. (Beke 75.)
vezetőedző: Mátyus János

A kezdőrúgást Moravcsik Gábor végzi el, aki gyerekkorától Szpari szurkoló, és most 40 éves.
1. perc A BMTE kezdte a mérkőzést.
2. perc Csősz beadása után Novák fejelt mellé.
4. perc Veszélyes hazai akció végén Sigér lőtt volna, de megcsúszott a vizes füvön.
5. perc Fótyik kapott sárga lapot.
20. perc Fejér szerezte meg kivetődve a labdát Tischler indítása után.
24. perc Tischler lőhetett 18 méterről, alig tévesztett célt.
28. perc Soltész lövése Szokolról pattant szögletre.
37. perc Németh lőtt 16 méterről, Fejér bravúrral védett. A szöglet után Fótyik lőtt fölé.
43. perc Pekár három ember között tört be a 16-oson belülre, beadásáról éppen csak lemaradt Novák.
Vége az első félidőnek, mely nem hozott gólt.

49. perc Pantovic ment el a bal oldalon, lövését fogta Gundel-Takács a rövid saroknál.
51. perc Márkus kapott sárga lapot.
53. perc Pekár lőtt szép cselek után, védett Gundel-Takács.
60. perc GÓÓÓÓL! Pekár László lőtt a 16-os sarkáról, Gundel-Takács védett, a kipattanó után Gresó Mátyás a kapuba fejelt, 1-0.
64. perc Sigér bombázott kapura 16 méterről, óriásit védett a BMTE kapusa.
69. perc GÓÓÓÓL! Gresó Mátyás becsapta Csonkát aki buktatta, büntető. A 11-est Gresó értékesítette, 2-0.
73. perc GÓÓÓÓÓL! Pekár László szabadrúgása után kipattant a labda, Márkus Attila pedig a léc alá bombázott, 3-0.
78. perc Jánvári kapott sárga lapot.
79. perc Vaszicsku fejelt mellé egy szabadrúgás után.
85. perc Óriási bravúr, Fejér tolta ki Beke közeli lövését.
90. perc Fejér tolta ki Beke lövését.
91. perc Megint Fejér védett nagyot egy csúsztatás után.