Fontos bajnoki jön Újpesten
Fotó: Kohut Árpád

Továbbra is szoros a női röplabda Extraliga élmezőnye. A második MÁV Előre és az ötödik Fatum Nyíregyháza között mindössze három pont van három fordulóval az alapszakasz vége előtt. A mieink szombaton Újpesten lépnek pályára, és van miért visszavágni. A lilák novemberben 3-2-re győztek a Continental Arénában, és elvittek két pontot Nyíregyházáról. A Fatum Adrian Chylinski vezetőedzővel még veretlen, a Magyar Kupában is a legjobb négy közé jutott a gárda. A kupameccsen remekül játszott Asly Antivero, aki akkor 13 pontot szerzett. 

- A legutóbbi mérkőzés nagyon fontos volt, és sikerült teljesíteni a feladatot, azaz továbbjutottunk a Magyar Kupában a DVTK legyőzésével. Annak pedig nagyon örültem, hogy sokat játszottam, ha lehetőséget kapok, igyekszem mindig segíteni a csapatot. De ez már a múlt, már a következő feladatra kell koncentrálnunk. Keményen dolgozunk az edzéseken, hiszen egy újabb fontos mérkőzés jön az Újpest ellen a hétvégén. Szeretném, ha hasonló eredmény születne, mint a Diósgyőr ellen, azaz újra győznénk – mondta Asly Antivero.

A szombati mérkőzés 19 órakor kezdődik Budapesten, a hunvolley.tv pedig közvetíti a találkozót.