Folytatódnak az edzések a vízilabdásoknál

A városi uszoda ideiglenes bezárása a vízilabdásokat is érintette. Az Aqua SE vezetése gyorsan orvosolta a problémát átmenetileg.

- Jelenleg Újfehértóra járnak át a sportolók heti háromszor, ahol úszás, labdás és szárazföldi edzéseket végeznek. Heti egyszer kétkapus edzőmeccseket szervezünk Debrecenben vagy Miskolcon a korosztályos csapatok részére. Hétvégén elkezdődik az Észak -Keleti Liga, Gyermek III-as bajnoksága Egerben, ahol az Aqua SE két csapattal nevezett, egy leánnyal és egy fiúval. A meccsek szombaton és vasárnap lesznek. Országos bajnoki csapataink (gyermek, serdülő, ifi) vasárnap Budapesten a Szőnyi úton játszanak. Tehát nem állt meg az élet, folytatjuk a megkezdett munkát. Alkalmazkodunk a kialakult helyzethez és próbáljuk a legjobbat kihozni, amíg nem áll vissza a régi edzésrend az új városi uszodában - tájékoztatott Szakács Roland az Aqua Sport Egyesület elnöke.