Fokozott figyelemmel közlekedjenek: ma ideiglenes forgalomkorlátozások lesznek Nyíregyházán!

Ma tartják a Michelin Bringafesztivált Nyíregyházán, a rendezvény zavartalan lebonyolítása érdekében pedig a városban ideiglenes forgalomkorlátozások várhatóak. A Nyíregyházi Rendőrkapitányság kéri a járművezetőket, hogy az érintett időszakokban a megváltozott forgalmi rend szerint, fokozott figyelemmel és türelemmel közlekedjenek!

 

  • Ma 17 óráig a Samassa József tér le lesz zárva.
  • 12 órától előreláthatóan 15 óra 30 percig a Bocskai utca - Hunyadi utcától a Luther térig terjedő szakasza – szintén le lesz zárva és a belvárosban további forgalomkorlátozások várhatóak.
  • A Vidám Kerekezés ideje alatt a Kossuth utca és a Sóstói út a Kemecsei úti felüljáróig teljesen le lesz zárva, ezért a rendőrség azt javasolja, hogy a járművezetők a körút északi és keleti oldalát (Ságvári kertváros és Jósavárosi településrész) mellőzzék, inkább a nyugati és a déli irányba közlekedjenek (Állomás tér környéke és a Debreceni út).

 

Útvonal családok részére (Vidám Kerekezés):

Luther utca – Zrínyi Ilona utca – Egyház utca –  Mártírok tere - Kossuth utca  – Sóstói út  – Kemecsei út (visszafordulás)

– Sóstói út - Kossuth utca – Vay Ádám körút – Hunyadi utca – Bocskai utca – Kossuth tér

Időtartam: 12.00 – 16.00 óra között