Fitt-Szüret - Katus Attila alaposan megmozgatta a nyíregyháziakat

Fitt-Szüret - Katus Attila alaposan megmozgatta a nyíregyháziakat

Katus Attila lassan már hazatér Nyíregyházára.

A népszerű tréner negyedik alkalommal érkezett a szabolcsi megyeszékhelyre, hogy a Mozdulj Nyíregyháza! keretében ingyenes órát tartson a város lakóinak. 

- Ez egy nagyszerű kezdeményezés, példaként áll a többi város előtt is. Teljesen más közösen, zenére sportolni, nem kell hozzá sok eszköz, és ez egy remek alkalom, hogy valaki most kezdjen el rendszeresen mozogni - mondta Katus Attila. 

Persze az ilyen edzésekhez infrastruktúra is szükséges. A felújított Continental Aréna tökéletes helyszín az edzésre. 

- Igyekeztünk az elmúlt években fejleszteni a sportlétesítményeket. Az Aréna mellett már készül az uszoda, nemsokára átadásra kerül. Folyik a munka az Atlétikai Centrumnál, futópályák, ovifoci pályák, kerékpárutak épültek. És a sor nem áll meg, további fejlesztéseket tervezünk - mondta Dr. Kovács Ferenc polgármester. 

Katus Attila edzése előtt egy GymStick tréningen vehettek részt a nyíregyháziak, majd a sztáredző alaposan megdolgoztatta az izmokat. A végén a Fatum -Nyíregyháza játékosai is beálltak, és együtt nyújtottak a többiekkel.

November 5-én Béres Alexandra érkezik a megyeszékhelyre. 

Fotó:H.E

Kapcsolódó galéria

Fitt-Szüret Katus Attilával