Fergeteges siker a Kodály Teremben

A népszerű televíziós klasszikus zenei tehetségkutató verseny kilenc válogatott tehetsége látogatott Nyíregyházára december 30-án. A fiatalok szabolcsi megyeszékhelyen, a Filharmónia Magyarország rendezésében tartott koncertje – mint az a felkonferálásból kiderült – a műsor történetében is előkelő helyet foglal el, mivel a résztvevőknek ez a második vidéki fellépésük.

A képre kattintva galéria nyílik!

Magyar Valentin személyében már volt köztük, aki korábban járt városunkban, mi több az ifjú tehetség tavaly aranyéremmel távozott a Nyíregyházán rendezett rangos zongoraversenyről. A közönség ugyanakkor vastapssal jutalmazta Kiss Zoltán, Sallai Noémi, Csabay Zsuzsanna, Sándor Zoltán, Tóth Bettina, Néveri Bence, valamint a legifjabb fellépő, Szauer Bianka, illetve a „korelnök”, Rigó Ronald játékát is.