Ezúttal is egy gól döntött - Kikapott a Szpari

Először lépett pályára Sényőn a Nyíregyháza Spartacus, a Haladás volt a vendég.

Nyíregyháza Spartacus - Haladás 0-1 (0-1)

Jv: Lovas László(Baghy Csaba, Sinkovicz Dániel)

Nyíregyháza: Fejér - Farkas(Artner 79.), Gengeliczki, Baki, Deutsch - Csősz(Vass 60.), Márkus(Szokol79.), Kovács (Sigér 79.), Adamcsek, Szerető (Gresó 60.) - Novák

edző: Balogh Zoltán, Márton István

Haladás: Verpecz -  Lucas, Németh M, Csató, Bosnjak, Csernik, Hursán, Sipos(Derekas 65.), Doktorics(Horváth 55.), Borvető (Devecseri 90.), Molnár (Lencse 90.)

vezetőedző: Németh Szabolcs

Brekk János a napokban ünnepelte 65. születésnapját. A Szpari korábbi vezetője, vezetőedzője évekig irányította a Spartacust, nagyon nehéz időszakban vette át a klubot, és életben tartotta. A Szpari elnöke, Révész Bálint is köszönti Brekk Jánost, a csapattól pedig egy dedikált, 65-ös számú mezt vehet át.

1. perc A Szpari kezdte a találkozót.

1. perc Doktorics lőtt fölé 20 méterről.

2. perc Verpecz fogta meg Szerető lövését.

5. perc Deutsch lőtt mellé 17 méterről.

11. perc Adamcsek csúsztatása után szögletre mentettek a vendégek. A sarokrúgás után Márkus ollózott mellé.

14. perc Borvető lőtt nagy helyzetben közelről, Gengeliczki a gólvonalról mentett.

15. perc. Doktorics kapott sárga lapot.

25. perc Ivószünet, kiegyenlített a mérkőzés.

30. perc Csősz mentett nagyot Molnár elől a 16-os vonalánál.

38. perc Csősz lőtt nagy erővel húsz méterről, Verpecz védett szépen.

44. perc Deutsch bedobása után Baki csúsztatott, Verpecz megfogta a labdát.

45+1. perc GÓL. Vezet a Haladás, egy jobb oldali akció után Molnár érkezett középen, és a kapuba passzolt, 0-1.

Az első félidő után a Haladás vezet.

A szünetben két tehetséges nyíregyházi kapust, Novák Zekőt és Sarkadi Botondot köszöntötte a Szpari.

50. perc Novák lövése pattant ki egy védőről.

51. perc Szerető cselezgetett, majd lövésre tette vissza Márkusnak, aki kibombázta 16-ról Bosnjakot. A bedobás után Baki csúsztatott, Lucas vágta ki a labdát.

57. perc Hursán lőtt mellé 20 méterről.

62. perc Gyors Haladás kontra végén Mellé lőtt Molnár 17 méterről.

63. perc Egy szabadrúgás után Gengeliczki lőhetett középről, centiket tévedett.

64. perc Gresó lőtt egy csel után balról, Verpecz bravúrral védett. A szöglet után Gengeliczki csúsztatott alig mellé.

67. perc Hursán kapott sárgát. Szabadrúgás után Kovács lőtt fölé.

74. perc Adamcsek kapott jó labdát Kovácstól, lőtt, Csató a gólvonalról mentett, nagy helyzet volt.

76. perc Baki kapott sárga lapot.

78. perc Horváth lövésénél védett nagyot Fejér.

80. perc Novák passzára Adamcsek érkezett középen, szögletre mentettek a vendégek.

88. perc Sigér lőtt kapásból mellé 26 méterről.

93. perc Gresó elrúgta a labdát majd eltalálták a lábát, elmaradt a büntető.

Vége a mérkőzésnek, a Haladás megnyerte a találkozót.