Elmarad a PRIMOM Alapítvány "Portfólió okosan" című szakmai konfrenciája

A PRIMOM Alapítvány 2020. március 25-re tervezett "Portfólió okosan" című szakmai konfrenciánk a hazánkba is bejutott koronavírus-fertőzés veszélye miatt elmarad.

A konferenciát egy későbbi időpontban megtartjuk. Kérjük, lehetőség szerint szíveskedjen informálni a nagyközönséget, amit mi is megtettünk a jelentkezőket értesítettük. 

A PRIMOM Alapítvány a koronavírus miatt kialakult helyzetre való tekintettel törekszik minimalizálni a személyes ügyfélforgalmat, ezért arra kér minden válllakozót, hogy telefonon (mikrohitellel kapcsolatban 42/502-121,42/502-165 és 42/502-138, központi telefonszám 42/502-133) vagy a mikrohitel@primom.huprimom@primom.hu email címen keressenek bennünket! Papír alapú dokumentumokat e-mailen vagy postai úton juttathatják el az érintettek.