Elmarad a csütörtöki röpimeccs - Pozitív lett egy játékos koronavírus tesztje

Az MTK Budapest csapata kedden reggel hivatalos levélben arról tájékoztatta csapatunk vezetőségét, hogy a felnőtt keret egyik játékosa koronavírus PCR tesztje pozitív lett. A tesztelés 2020.10.11-én vasárnap történt, az eredményt a hétfőn kapták meg. A kialakult helyzet miatt a teljes MTK felnőtt csapatának és stábjának tesztelését a mai napon (október 13.-án kedden) elvégzik egyben kérik a héten esedékes bajnoki elhalasztását.

A két klub menedzsmentjének egyeztetését és az MRSZ Versenybizottság jóváhagyását követően tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a 2020.10.15.-re csütörtökre kiírt Extraliga mérkőzést közös megegyezéssel egy másik időpontban játssza le a két csapat. Ennek lehetséges időpontjáról a két klub vezetése napokon belül elkezdni az egyeztetést.