Elindult Szlovéniába a Nyíregyháza Spartacus

Elindult a szlovéniai Zrecébe a Nyíregyháza Spartacus kerete. A csapat tíz napot edzőtáborozik majd, és több felkészülési mérkőzést is játszik szlovén első, második és harmadik ligás csapatok ellen. Az utazó keret tagja a fiatal Girdán Levente is, aki szélső, 19 éves, és visszatért Nyíregyházára, ahol játszott egykoron az utánpótlás együttesekben. Az elmúlt napokban próbajátékon vett részt, ahol jó teljesítményt nyújtott, így a klub szerződést kötött vele.  Nem tartott viszont a többiekkel Szabó Bálint, a fiatal játékost leigazolta az Újpest. 

A tervezett edzőmérkőzések: 
2022.07.09.:
- NK Celje: Szlovén I. osztály
- NK Dravinja: Szlovén III. osztály ( tavaly 2. lett)
2022.07.13.:
- NK Aluminij: Szlovén II. osztály (most esett ki I. osztályból)
2022.07.16.:
- NK Sampion Celje: Szlovén III. osztály (7. helyen végzett)
A Szpari utazó kerete: 
Kapusok:
- Fejér Béla
- Nagy Sándor
Mezőnyjátékosok:
- Baki Ákos
- Papucsek Barna
- Gengeliczki Gergő
- Szokol Zsolt
- Farkas Bendegúz
- Jánvári Gábor
- Deutsch Bence
- Márkus Attila
- Sigér Ákos
- Vass Patrik
- Artner Dávid
- Pantovic Nikola
- Szerető Krisztofer
- Kovács Ádám
- Gresó Mátyás
- Adamcsek Máté
- Oláh Benjámin
- Pataki Bence
- Szűcs Dávid
- Novák Csanád
- Girdán Levente 
- Kardos Kevin