Elbúcsúzott az olasz légiós - A Fatum Nyíregyháza feladója hazatért

Elbúcsúzott az olasz légiós - A Fatum Nyíregyháza feladója hazatért

Barbara Bacciottini visszatért Olaszországba. A Fatum Nyíregyháza feladója a közösségi oldalon köszönt el a csapattól.

" A magyar bajnokságot felfüggesztették, visszajöttem Olaszországba, ahogy azt a budapesti olasz nagykövetség javasolta. Az utazás kemény volt, de végül minden jól ment!
Szomorú befejezés ez, épp a szezon legizgalmasabb része, a rájátszás előtt, de sajnos ez a helyzet nagyobb mindennél, és az egészség mindenki számára elsőbbséget jelent. Csodálatos élményekkel gazdagodtam , és szeretnék köszönetet mondani a Fatum Nyíregyháza klubnak, a csapattársaknak, a stábnak és az összes szurkolónak. Hajrá Nyíregyháza!" - áll Barbara Bacciottini üzenetében.