Videó! Az operatív munkacsoport folyamatosan dolgozik: ezt üzeni Nyíregyháza polgármestere

Videó! Az operatív munkacsoport folyamatosan dolgozik: ezt üzeni Nyíregyháza polgármestere
Fotó: Szarka Lajos

Az operatív munkacsoport továbbra is naponta elemzi a helyzetet, s szükség esetén további intézkedésekre tesz javaslatot – rendszerint így zárulnak az elmúlt napokban a Városháza Sajtószolgálat által továbbított sajtóközlemények, melyeket dr. Kovács Ferenc polgármester megbízásából dr. Kása Brigitta aljegyző, az operatív munkacsoport koordinációs vezetője ad ki. 

Az egy hete tartó folyamatos ülésezést követően a városvezetőt kértük arra, hogy röviden foglalja össze a pénteken aktuális legfontosabb üzeneteket, ami természetesen nem tartalmazza az elmúlt napokban meghozott összes intézkedést. Valamennyi eddig kiadott, a járvány megfékezésének érdekében hozott helyi intézkedést tartalmazó sajtóközlemény elérhető városunk hivatalos weboldalán, a nyiregyhaza.hu hírportálon.