Egyéni csúcsok Debrecenben - Két nyíregyházi sportoló is remek eredményt ért el

Egyéni csúcsok  Debrecenben - Két nyíregyházi sportoló is remek eredményt ért el

A Nyíregyházi Sportcentrum atlétái Debrecenben a DSC-SI  meghívásos 800 méteres síkfutó versenyén vettek részt. Széles Imre tanítványai közül Osváth Krisztina sérüléséből felépülve indult el, akit azzal a nemes feladattal  bíztak meg, hogy felvezesse meghatározott idővel az első 400 métert. 

A junior korú versenyező, Garai Graciána Csenge 2:24,17-es eredményével hatalmas egyéni csúcsot futott, ami több, mint 4 mp-vel jobb az eddigi legjobbjától. A még serdülő korú (15 éves) atléta, Szabó Hunor Benedek igaz, hogy versenyen kívül indult, de az idősebbeket megszégyenítő idővel (1:58,34-el) élete legjobbját futotta, ami ebben a korosztályban kimagasló eredménynek számít.