Egy karatelegenda érkezik Nyíregyházára! Szeretnél vele edzeni?

Szeptember 30-án Nyíregyházára érkezik, Sensei Harris Wallmen 4. danos mester, a román válogatott szövetségi kapitánya.

Mester és családja Sempai Rózsa Gábor meghívására utazik hazánkba, hogy tudását megossza egy szeminárium keretén belül. Jelentkezni korlátozott létszámban lehet, 13 éves kortól. További részletek a RózsaGábor Kyokushin Karate, Nyíregyháza Facebook oldalán találhatók.

Rózsa Gábor a Nozomu Dojo Nyíregyházi karate klub vezetője, civilben pedig az Aktuál Bau Kft. épületgépész mérnöke. Egy érdekes kötődése is van létesítményünkhöz, ugyanis Hajnal Gusztáv , ügyvezető és Gábor Sempai együtt karatézott egykor.

A karate szemináriumok időpontjai:

2023. szeptember 30.     

9.30 - 12.00

14.00 - 16.00

Helyszín:

Nyíregyházi Atlétikai Centrum Judo terem

4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 4.