Egy kapus érkezett, egy távozott - Változott a Nyíregyháza Spartacus kerete

Egy kapus érkezett, egy távozott - Változott a Nyíregyháza Spartacus kerete

A Nyíregyháza Spartacust is érintette, hogy Romániában ilyen sokáig elhúzódott a bajnokság. A Szpari ugyanis már hetekkel ezelőtt megállapodott a Sepsiszentgyörggyel és kapusával Fejér Bélával, hogy a hálóőr kölcsönbe Nyíregyházára érkezik. Addig azonban amíg tartottak a román első liga küzdelmei, a kapusra szükség volt az OSK-nál. A héten viszont befejeződött az idény, így a 25 éves hálóőr Magyarországra utazhatott, és a jövő héttől bekapcsolódhat a munkába. 

Fejér Béla szerepelt a román U19-es válogatottban, tagja volt Kárpátalja válogatottjának, mely 2018-ban CONIFA VB-t nyert. A kapust választották a torna legjobbjának. Négy éve, 2016 nyarán érkezett Sepsiszentgyörgyre, az elmúlt években a csapat egyik alapemberének számított. A megállapodás szerint a szezon végéig a Spartacus hálóját őrizheti.

Ezzel együtt az is eldőlt, hogy Ásványi Balázzsal közös megegyezéssel szerződést bontott a klub.