Döntetlen - Nem született gól a Szpari budaörsi meccsén

Jv: Farkas Tibor (Bertalan Dávid, Szabó Dániel)

Budaörs: Slakta - Tányéros, Gyurácz, Molnár Cs.(Sajbán 80.), Galambos (Kapronczai 80.), Balázs (Molnár T, 56.), Murai, Petneházi (Csillag 72.), Vankó (Molnár M.80.), Tóth, Halácsi

vezetőedző: Toldi Gábor

Nyíregyháza: Fejér - Godwords, Papucsek, Gengeliczki, Jánvári, Márkus, Sigér (Debreceni 76.), Vass P.(Kovács Á. 66.) , Zamostny, Hamed (Pócsik 66.), Novák (Banyoi 85.)

vezetőedző: Feczkó Tamás

A napokban elhunyt Dr. Fenyvesi Máté tiszteletére gyásszünettel kezdődik a mérkőzés.
1. perc A Budaörs kezdte a találkozót. Nyíregyházi szurkolók is szép számban buzdítják a csapatot.
2. perc Hamed lőtt 16 méterről, a megpattanó labdát fogta a hazai kapus.
5. perc Gengeliczki került helyzetbe szép passzok után, megpróbálta átemelni Slaktát, de a kapu fölé szállt a labda.
8. perc Az első hazai lehetőség, Vankó lövése pattant meg Sigéren, Fejér fogta a labdát.
10. perc Sigér lőtt bátran távolról alig mellé.
12. perc Petneházi végzett el 19 méterről szabadrúgást, Fejér biztosan fogta a labdát.
15. perc Hamed passza után Novák vette át a labdát, majd középről mellé lőtt. Eseménydús volt az első negyedóra.
18. perc Továbbra is főleg a Szpari veszélyeztet, Godwords beadása után Zamostny lőtt mellé.
23.perc Előbb Hamed lövését blokkolták, majd a másik kapu előtt Fejér védett nagyot Vankó próbálkozásánál. A szöglet után tisztáztak a mieink.
27. perc Márkus lőtt távolról, hárított a kapus.
29. perc Bátran lőnek a nyíregyházi játékosok, Vass P. is megpróbálta, de célt tévesztett.
32.perc Novák léphetett ki egyedül, de mellé lőtt 10 méterről.
Vége az első félidőnek, nem született gól.

46. perc Egyik vezetőedző sem cserélt a szünetben.
50. perc Halácsi indult el egy passz után, de sikerült menteni előle.
54. perc Hamed beadása után Vass P. lőtt középről, ujjheggyel tolta ki Slakta a labdát az alsó sarok elől szögletre. A sarokrúgás után fölé szállt a labda egy fejest követően.
59. perc Halácsi próbálkozott lövéssel, Fejér védett.
60. perc Zamostny kapott sárga lapot.
62. perc Újabb nagy Szpari helyzet! Zamostny lőtt a 16-oson belülről, Slakta ezt is bravúrral hárította.
66. perc Pócsik és Kovács Á. érkezett Hamed és Vass P. helyére.
72. perc Petneházi-Csillag csere hazai oldalon.
76. perc Debreceni érkezett Sigér Á. helyére.
83. perc Jánvári kapott sárgát visszahúzásért.
84. perc Hazai szöglet után tisztáztak a Szpari védői.
85. perc Banyoi váltotta Novákot.
88. perc Egy szöglet után Molnár M. csúsztatott mellé.
89. perc Murai kapott sárga lapot.
91. perc Halácsi is sárga lapot kapott.
92. perc Csillag és Kovács Á. kakaskodott, sárga lapot kaptak.
93. perc Banyoi indult meg és kerülhetett volna helyzetbe, de a játékvezető közben lefújta a találkozót. Gól nem született, a Szparinak több helyzete volt, de a hazai kapus többször is bravúrral védett.
Fotó: nso.hu