Csoportgyőztes kosarasok - mind a négy meccsét megnyerte a Blue Sharks

Csoportgyőztes kosarasok - mind a négy meccsét megnyerte a Blue Sharks

Jól kezdett a nyíregyházi rendezésű EYBL tornán a Nyíregyháza Blue Sharks U20-as férfi kosárlabda együttese, a lendület pedig a végéig kitartott. Előbb győzelem az NBA Academy India ellen, majd a Lévát, és a svéd Skuru Basketet is legyőzték a mieink. A tét tehát az volt vasárnap a Szolnok ellen, hogy százszázalékosan zár-e a csapat. Nos már az első negyedben komoly előnyt harcoltak ki a Cápák, és a folytatásban is végig jobbak voltak, így magabiztosan nyertek, és ezzel megnyerték a csoportot! 

Szolnok-Nyíregyháza Blue Sharks 61-85 (10-22, 14-18, 15-22, 22-23)

Blue Sharks: Vaskó, Demeter 11/9, Dancsecs 18/15, Sitku M. 13/3, Mokánszki 25/3. Csere: Sipos 3/3, Jurák 2, Karakó 6, Bíró 2, Marjay 3/3, Szentjóbi-Szabó 2

edző: Sitku Ernő

A csoport végeredménye: 

1. Nyíregyháza Blue Sharks

2. Rimini

3. BC Kolin

4. Kolozsvár

5. EYBL France

6. NBA Academy India

7. Léva

8. Skuru Basket

9. Szolnok