Csodahely lett A Kert! Megnyerte a legszebb hazai levendulamezők versenyét!

Csodahely lett A Kert! Megnyerte a legszebb hazai levendulamezők versenyét!

Mint ahogyan azt már korábban is megírtuk, a Nyíregyháza közeli Ferenctanyán idén 4000 tő francia levendula várta két hétvégén át a szüretelni vágyókat. A Kert nevű hely sikere pedig nemcsak a látogatói számban volt mérhető, hiszen a szavazatok alapján felkerült a legszebb hazai levendulamezők listájára, mostanra pedig kiderült: meg is nyerte a versenyt!

 

A csodahelyek.hu weboldal összegyűjtötte egy térképre az összes hazai levendulás kertet, ahol szüretelni lehet vagy lehetett. Közel 90 hazai kert gyűlt össze, voltak közöttük nagyméretű, rendkívül népszerű kertek és kisebb, családi gazdaságok is. Ezek közül szerették volna kiválasztani a legszebbet, így szavazást indítottak, melyik levendulás kert lett az idei kedvenc! A győztest ma hirdették ki, A Kert került fel a dobogó első fokára!