Csodagól a megyei futsal derbin
Fotó: Kohut Árpád

A Nyírbátort fogadta a Futsal NB-I-ben az A Stúdió Futsal Nyíregyháza csapata. Bár a vendégek szereztek vezetést Siska Gergő révén, Kovács Róbert még az első félidőben egyenlített, majd Lakatos László már a Nyíregyházát juttatta előnyhöz. Aztán következett alighanem az év gólja, Krajnyák Zsolt felpörgette a labdát, majd a kapuba ollózott, 3-1. Fordulás után Kerekes Mihály szépített, de Lakatos László gyorsan válaszolt, 4-2. A végére még jutott egy Varga Dániel találat, mellyel az A Stúdió 5-2-re győzött, megszerezve hazai pályán első sikerét. 

NB I., 6. forduló

A’Stúdió Futsal Nyíregyháza–Nyírbátori SC 5–2 (3–1)
Continental Aréna, 600 néző, v.: Forgács, Szabó (Varga).

Nyíregyháza: Petró – Kovács R., Lakatos P., Kovács E., Lakatos L. Csere: Szabolcsi, Hegyes, Ladányi, Varga, Krajnyák, Kovács G., Gyügyei, Pataki, Bagdi. Vezetőedző: Lovas Norbert.

Nyírbátor: Opre – Szőcs, Szentes Bíró, Siska, Csoma. Csere: Tóth, Nagy, Faragó, Szabó, Kerekes, Kiss, Makai, Lakatos L., Hadházi. Vezetőedző: Baksa Csaba.

Gól: Kovács R. (14.), Lakatos L. (18., 27.), Krajnyák (18.), Varga (35.), illetve Siska (6.), Kerekes (24.).
Kiállítva: Siska (40.).