Bravúros Szpari győzelem Szombathelyen!

Szombathelyen lépett pályára a Nyíregyháza Spartacus. Egy helyen változott a legutóbbi kezdő, Paku Roland nem játszhat a sérülése miatt. Gresó Mátyás újra ott volt a keretben, csereként.

Haladás - Nyíregyháza Spartacus 1-2 (1-2)

Szombathely 533 néző

Jv: Oláh Gábor(Baghy Csaba, Vörös Dániel)

Haladás:Rózsa - Tóth Máté(Tarján 66.), Devecseri, Szekér, Bosnjak, Németh, Doktorics, Kállai (Tóth-Gábor. 58.), Kiss, Tóth Milán(Horváth 76.), Lencse

vezetőedző: Németh Szabolcs

Nyíregyháza: Fejér - Szabó B., Papucsek, Gengeliczki, Jánvári, Márkus, Sigér, Vass P.(Kovács 78.), Zamostny (Gresó 90.), Hamed (Debreceni 70.), Novák

vezetőedző: Feczkó Tamás

1. perc A Nyíregyháza kezdte a találkozót.

1. perc Vezet a Haladás, egy balról érkező Doktorics beadás után Kiss fejelt a kapuba középről, 1-0.

11. perc A gól óta kiegyenlített a meccs, helyzetek nélkül.

13. perc Előbb Hamed, majd Zamostny lövését blokkolták a védők.

14. perc Márkus 28 métres lövése pattant szögletre. A sarokrúgás után kontrázott a Haladás, de Tóth Máté lövésénél Szabó Bálint a gólvonalról mentett.

18. perc GÓÓÓÓL! Egyenlít a Szpari!!!! Sigér Ákos 16 méterről hatalmas kapufát lőtt, majd a kipattanó után Hamed Yasin a kapuba passzolt, 1-1!

22. perc Hamed beadása után Zamostny fejelte Novákhoz a labdát, aki fordulásból lőtt, Rózsa óriási bravúrral védett.

26. perc GÓÓÓÓL!!!! Már a Szpari vezet!!!! Hamed Yasin lőtte el a labdát 17 méterről ami megpattant, Sigér Ákos pedig megelőzve Rózsát a kapuba helyezett, 1-2.

27. perc Sigér kapott sárga lapot.

31.perc Tóth Milán lesről talált a kapuba, az asszisztens jelzett.

35. perc Újabb helyzet, egy bedobás után Novák csúsztatott Vass P. elé, de utóbbi egy védőt talált el.

37. perc Jánvári kapott sárga lapot.

39. perc Papucsek is besárgult.

39. perc Lencse került helyzetbe, de az oldalhálóba lőtt. Az eset után Fejér Bélát kellett ápolni, a térde sérült meg.

42. perc Zamostny lövését blokkolták, majd Gengeliczki kapott sárga lapot egy belépő után.

45. perc Bosnjak kapott sárga lapot.

Vége az első félidőnek, hátrányból fordítva vezet a Szpari a szünetben.

51. perc Egy jobbról érkező beadás után Doktorics fejelt mellé.

57. perc Sigér lőtt fölé futtából.

59. perc Tóth-Gábor. lőtt 14 méterről alig mellé jobbról.

61. perc Szabó B.passzolt középre Zamostnyhoz, de nem sikerült lövéssel befejezni a támadást.

63. perc Tóth-Gábor. fejelt középről fölé.

68. perc Büntetőt kapott a Haladás, Lencsét találta el Gengeliczki. A 11-est Tóth Milán mellé lőtte!

79. perc Németh M. lőtt jócskán fölé.

83. perc Bosnjak lőtt fölé egy szöglet után balról, 15 méterről.

92. perc Horváth lövését hárította Fejér.

Vége a mérkőzésnek, nyert a Spartacus!!!

Németh Szabolcs: - A gól után volt egy nagy ziccerünk ami kimaradt, majd fordított a Nyíregyháza. Fordulás után a 11-es is kimaradt, van ilyen mérkőzés. A középpályán fölénk nőtt a Nyíregyháza, az akarással nem volt gond. Stabilitásban hiányzott az a három ember aki alapjátékos nálunk.

Feczkó Tamás: - Nagyon amatőr módon kezdtük a mérkőzést, de a kapott találatra jól reagáltunk és sikerült fordítani. Mindenki megtett mindent a csapat érdekében, a második félidőben már csaltuk a focit, csak a védekezésre koncentráltunk, de nagyon nyerni akartunk. Nagyon egységes gárda vagyunk, jellemző, hogy a lefújás után már Paku Rolanddal beszéltek a fiúk az öltözőben, érte is küzdöttek.

Fotó:nso.hu