Bombaformában - Fucsovics Márton ismét győzött, és a negyeddöntőbe jutott Dohában

Győzött Dohában Harris ellen Fucsovics Márton, és a negyeddöntőbe jutott. Következő ellenfele az az orosz Rubljov lesz, akivel vasárnap a rotterdami fináléban találkozott. 

- Erős vagyok fizikálisan, de keményen megdolgoztam ezért. Az elmúlt hónapokban mentálisan is sokat fejlődtem, és néhány fontos győzelem után elhittem, hogy magasabbra is kerülhetek a ranglistán. Most már kicsi, de fontos meccseket is megnyerek. Rubljov az egyik legkeményebb ellenfelem, de pillanatnyilag csak arra tudok gondolni, hogy rendesen kialudjam magam. Holnap felkelek és alaposan felkészülök ellene  – mondta Fucsovics Márton a pályán adott interjúban a Harris elleni mérkőzést követően.

ATP 250-ES TORNA, DOHA (890 920 dollár, kemény pálya)
NYOLCADDÖNTŐ
Fucsovics Márton–Lloyd Harris (dél-afrikai) 4:6, 7:6 (7–5), 6:2