Három meccs Budapesten - Az Aqua SE leány vízilabda együttese remekül szerepelt

A Ferencvárosi Sportközpontban rendezték a 2008 Leány THG bajnokság aktuális fordulóját, ahol az AQUA SE Nyíregyháza csapata 3 kőkemény mérkőzést játszott. A Tatabánya ellen fegyelmezett, jó védekezést mutattak be, elöl pedig sikerült gólra váltani a helyzeteket, így szép győzelemmel kezdtek a  nyíregyházi lányok. A budapesti régió csapata ellen az 1-1 elleni harc dominált, és ebben sem maradt alul az Aqua leány, a végeredmény egy bravúros döntetlen. A harmadik meccsre már nagyon elfáradva, de töretlen lelkesedéssel álltak ki Kántor Gábor tanítványai, de a bombaerős nyugati régió válogatott ellen ez már kevés volt. A nyíregyházi csapat mérkőzésről mérkőzésre fejlődik, erősödik, a leány utánpótlásban dolgozó legnevesebb szakemberek is elismerően beszélnek teljesítményükről. A találkozók után közös fotó is készült Petrovics Mátyás korábbi női szövetségi kapitánnyal, aki jelenleg a BVSC felnőtt OB1-es női csapatának vezetőedzője.