Birkózás - nemzetközi tornán kezdte az őszi szezont a Nyírsport SE

Az őszi versenyszezon első rendezvénye az utánpótlás birkózók számára a VIII Összetartozás Cellspan Balkány kupa 220 versenyző részvételével indult a hétvégén. A versenyen 27 egyesület, köztük szerb, ukrán szlovák és román  fiatalok is szőnyegre léptek . Városunkat a Nyírsport SE 8 fiatal birkózója képviselte kiváló eredménnyel, hiszen heten közülük  -2 arany és 5 ezüst- éremmel térhettek haza. A verseny érdekessége, hogy a Diák I. 54 Kg-os súlycsoportban mindkét nyíregyházi induló a dobogóra állhatott.

Nyíregyházi eredmények:

Gyermek I 
23 Kg Maros Hanna 3.hely
26 Kg Maros Martin  3.hely
29 Kg Maros István 3.hely
46 Kg Vágner Patrik 1.hely
Diák I
54 Kg  Oláh Márton 1.hely
            Jeles Antal 3.hely
69 Kg Csabai Marcell 3.hely