Bajnokok tértek vissza a Szparihoz - két játékost is igazolt a Nyíregyháza

Folyamatosan tárgyal játékosokkal a Nyíregyháza Spartacus FC vezetése, és ma mindenben megállapodott Szokol Zsolttal, így a védő visszatér a Szparihoz! A játékos 2013-ban Újpestről érkezett Nyíregyházára, és öt évig volt a klub labdarúgója. Alapembernek számított, tagja volt a 2014-es NB-II-es bajnoki címet szerző együttesnek. 2018-ban a Vasashoz igazolt, legutóbb pedig az NB-III-as Sényő meghatározó embere volt, 20 meccsen 20-szor volt kezdő. Fél + 1 éves szerződést kötött vele a Szpari. 

Szokol Zsolt után kedden egy újabb labdarúgóval állapodott meg a Nyíregyháza Spartacus. A védőhöz hasonlóan az új középpályást sem kell bemutatni a Szpari szurkolóknak, mivel Paku Roland is tagja volt a 2014-ben NB-II-es bajnokságot nyerő együttesének. A 27 éves labdarúgó később Gyirmóton folytatta pályafutását, mellyel szintén kiharcolta az élvonalba jutást. Az elmúlt idényt Szlovéniában töltötte, és a második ligás Nafta Lendva gárdájával bejutott a Szlovén Kupa döntőjébe.