Az ország nagy részén napos, fátyolfelhős idő várható - Csapadék nem valószínű
Az ország nagy részén napos, fátyolfelhős idő várható - Csapadék nem valószínű

A köd és a rétegfelhőzet általában hamar feloszlik, csak kisebb körzetekben maradhat tartósabban felhős az idő, az ország nagy részén napos, fátyolfelhős idő várható – olvasható az Országos Meteorológiai Szolgálat oldalán.

Csapadék nem valószínű. A délkeleti szelet több helyen élénk, az Észak-Dunántúlon és a Dél-Alföldön olykor erős lökések kísérik. A legmagasabb nappali hőmérséklet többnyire 10 és 15 fok között várható, de tartósabban felhős részeken hűvösebb is lehet.

Késő estére 2 és 10 fok közé hűl le a levegő. Általában derült vagy fátyolfelhős lesz az ég. Csapadék nem valószínű. A délkeleti szelet több helyen élénk, az Észak-Dunántúlon és a Dél-Alföldön olykor erős lökések kísérik. A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet 0 és +9 fok között valószínű.