Az első idegenbeli győzelem

Idegenben játszott ma a Szpari a labdarúgó NB-II-ben. Papucsek Barna sérülés miatt nem játszhatott a mieinknél, a héten igazolt Pekár László csereként lépett pályára.

Gyirmót FC Győr - Nyíregyháza Spartacus 2-3 (2-2)

Alcufer Stadion 618 néző

Jv: Derdák Marcell(Kulman Tamás, Nagy Viktor)

Gyirmót: Rusák - Szegi, Hudák, Csörgő, Helembai(Nahirnij 13.) - Nagy P.(Berki 63.), Vass Á.(Soltész 78.), Kovács M. - Herjeczki(Kovács D. 78.), Pethő(Simon 63.), Medgyes

vezetőedző: Csertői Aurél

Nyíregyháza: Nagy S., Farkas B., Szokol, Gengeliczki, Baki, Jánvári, Márkus, Sigér, Pantovic(Pekár 78.), Gresó(Szerető 74.), Novák (Csősz 92.)

vezetőedző: Huszák Géza

1. perc A hazai csapat kezdte a találkozót.

2. perc Pantovic kapott sárga lapot.

5. perc Egy hazai szöglet után Medgyes lövését blokkolták a mieink. Az újabb sarokrúgás után Kovács lőtt mellé közelről.

9. perc Helembai és Farkas fejeltek össze, a hazai játékoshoz a mentőt is be kellett hívni. Helembai nem tudja folytatni.

14. perc Gresó lőtt jobbról kapásból egy beadás után, Rusák megfogta a labdát.

15. perc Vezet a Gyirmót. Medgyes jó cselekkel indult a bal oldalon, beadása után Herjeczki lőtt a bal alsó sarokba középről, 1-0.

17. perc GÓÓÓÓÓL! Egy hazaadásra Novák Csanád csapott le, és higgadtan a kapuba lőtt, 1-1.

18. perc Hazai szöglet után Novák tisztázott, akinek rátartottak a lábára. A Szpari gólszerzője lent maradt, ápolni kellett.

24. perc Nagy P. előbb lerántani próbálta Pantovicot, majd miután ez nem sikerült, felrúgta. Sárga lap.

30. perc Nagy helyzet, Gresó játszotta meg jól Farkast, aki jobbról mellé lőtt.

32. perc 28 méterről Gresó végezhetett el szabadrúgást, a labda mellé ment.

34. perc Újabb nagy helyzet, Gresó Novákhoz passzolt, utóbbit a lövés előtt az utolsó pillanatban szerelték.

39. perc Újra vezet a hazai csapat, Szegi jobbról érkező beadására Medgyes érkezett, és a kapu jobb oldalába fejelt, 2-1.

44. perc Egy labdaszerzés után jó támadás, melynek végén Sigér lövése pattant szögletre.

45+2. perc GÓÓÓÓL! Farkas Bendegúz beadása után Pantovic Nikola passzolt közelről a kapuba, 2-2.

45+4. perc Csörgő kapott sárga lapot.

45+5. perc Baki fejesét fogta a kapus.

Vége az első félidőnek, döntetlen az állás.

53. perc Novák lőtt fordulásból fölé.

55. perc Pantovic lövését fogta Rusák.

59. perc GÓÓÓÓÓL!!!!! Novák Csanád szép cselekkel ment el a bal oldalon, majd éles szögből kilőtte a hosszú alsó sarkot, 2-3.

62. perc Márkus lőtt nagy erővel 20 méterről alig mellé.

65. perc Novák kapott sárgát reklamálásért.

70. perc Gresó beadása után Novák fejelt mellé.

71. perc Berki lőtt alig mellé 20 méterről.

76. perc Szerető beállása után azonnal helyzetbe került, de végül a kapu előtt 14 méterre szerelték.

78. perc Kovács beadása után Hudák a kapufát találta el fejjel.

80. perc Kovács D. kapott sárga lapot.

84. perc Pekár ment el a bal oldalon, beadása után mentettek a hazaiak.

91. perc Soltész lövését hárította Nagy S.