Átigazolás - Ötvös Bencét szerződtette a Szparitól a Kisvárda

Átigazolás - Ötvös Bencét szerződtette a Szparitól a Kisvárda

Ötvös Bence ősszel öt gólt szerzett és öt gólpasszt adott a Szpariban. A fiatal játékos jó teljesítményére az NB-I-ben szereplő Kisvárda is felfigyelt, és tavasszal kölcsönben már az élvonalban játszhatott. A játékával elégedettek voltak, így a Bozsik Akadémián nevelkedett labdarúgót leigazolta a Nyíregyháza Spartacustól a Kisvárda. Három éves szerződést kötöttek vele.

A bajnokságot 7. helyen záró Nyíregyháza Spartacus szakmai vezetése megkezdte a következő évi keret kialakítását. Ez alapján eldőlt, hogy Györgyi Arthurra, Fadgyas Tamásra és Papp Mátéra nem számít a klub a jövőben.

Györgyi Arthur 2020-ban érkezett Nyíregyházára Debrecenből. Az elmúlt idényben 29 mérkőzésen lépett pályára a Szpariban, és egy gólt szerzett. Fadgyas Tamás kapus egy rövid kitérő után tért vissza Nyíregyházára, és 16 meccsen kezdett a 2020/2021-es idényben. Papp Máté 2019-ben igazolt a Spartacushoz, legutóbbi szezonjában 22 találkozón játszott az NB-II-ben, és egyszer volt eredményes.