Állati kalandok – A héten kezdetét vette a Zoo-suli a Nyíregyházi Állatparkban

Állati kalandok – A héten kezdetét vette a Zoo-suli a Nyíregyházi Állatparkban
Fotó: Nyíregyházi Állatpark

A héten elkezdődött  a Nyíregyházi Állatparkban a Zoo-suli, ahol 4 héten keresztül heti turnusokban nyerhetnek bepillantást a gyermekek az állatvilág csodáiba és a korábban tankönyvben tanultak helyett, itt a tapasztalatok után jutnak a megfelelő ismeretekhez – osztotta meg a Nyíregyházi Állatpark a hírt hivatalos közösségi oldalán.

A Zoo-suli évek óta hatalmas népszerűségnek örvend Nyíregyházán, a táborhelyek a meghirdetést követően szinte azonnal betelnek. Sok visszatérő gyermek is érkezik a táborba, mely felejthetetlen élményt ad számukra. – A napközis jellegű táborban izgalmas, változatos programokkal segítjük felfedezni az élővilág csodáit és az állati jó foglalkozásokkal kívánjuk gyarapítani az állat- és természetvédelem iránt felelősséget vállalók táborát – fogalmazott a park közösségi oldalán a tábor kapcsán.