Elismerés a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház orvosainak

Elismerés a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház orvosainak

Átadták a Bedros J. Róbert országos kórházfőparancsnok-helyettes, a Szent Imre Egyetemi Oktatókórház főigazgatója által alapított 'Köszönet a Hősöknek' díjakat, amelyeket azok az egészségügyi dolgozók kaptak, akik a koronavírus-járvány idején áldozatos munkájukkal, kitartásukkal és hősiességükkel példát mutattak az egész országnak – tájékoztatott hivatalos közösségi oldalán a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház.

– Intézményünkből a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház orvosigazgatója, dr. Szűcs Attila, és dr. Tormássi Márton, a Jósa András Oktatókórház Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Osztályának szakorvosa részesült az elismerésben. Szívből gratulálunk! – írták bejegyzésükben.