A VIDOR Fesztivál különdíjas LOFT előadása visszatér novemberben!

Auksz Éva, Sajgál Erika és Sárközi-Nagy Ilona ezúttal majd a Móricz Zsigmond Színház nagyszínpadán játsszanak.

Az idei VIDOR Fesztiválon nagy közönségsikerrel játszott TARTAGLIA-díjas LOFT egyfelvonásos kortárs komédiát, amelyet 2023. november 11-én, szombaton 19 órától újra láthatja a nyíregyházi közönség, ezúttal a Móricz Zsigmond Színház Nagyszínpadán.

Bartók Kamaraszínház és Művészetek Háza

Adorján Beáta

LOFT

egyfelvonásos kortárs komédia

Szereplők:

Léna: Auksz Éva

Emma: Sajgál Erika

Kata: Sárközi-Nagy Ilona

Három barátnő története. Szerelmekkel, válással, árulásokkal teli szenvedélyes szövetség. Három különböző sors, világlátás, de mindegyik fő mozgatórugója a vágy, az összetartozás, a szeretet. A szereplők humora, öniróniája, vagy annak hiánya sok mulatságos szituációba sodorja őket. Mi van, ha egyik barátnő elszereti a másik férjét, pedig csak segíteni akart… vagy mégsem? A titkok és feszültségek meddig feszítik a húrt? Vajon tisztázódnak a félreértések? Ez az előadás tehát csakis a nőkről szól… ja, és folyamatosan a férfiakról.

Rendező: Naszlady Éva

Az előadásának időpontja:

2023. november 11. (szombat) 19 óra

Nagyszínpad

Az előadás 16 éven felülieknek ajánlott, hossza 1 óra 30 perc szünet nélkül.

Jegyek az előadásra az alábbi linken érhetőek el:

KLIKK