A NYÍRERDŐ Zrt. Pál Miklós Erdészeti Erdei Iskolája  Zöld Pályaorientációs Napot tart

A rendezvény célja, hogy a pályaválasztás előtt álló középiskolások első kézből, szakmájukban dolgozó szakemberektől kapjanak tájékoztatást a különböző „zöld szakmákról”. A bemutatkozáson a különböző területeken dolgozó szakemberek beszélnek saját motivációjukról, egyetemen szerzett tapasztalataikról, a munkában töltött időszakról, a foglalkozásukkal járó előnyökről és nehézségekről. A rendezvényen való részvétel regisztrációhoz kötött, jelentkezni az nyhaza@nyirerdo.hu e-mail címen lehet. A részvételt elsősorban középiskolásoknak ajánljuk!

Helyszín: NYÍRERDŐ Zrt. Pál Miklós Erdészeti Erdei Iskola oktatóterme. Nyíregyháza-Sóstóhegy, Igrice u. 3. (48.01263007215211, 21.74814609517632)

Időpont: 2023. december 7. (csütörtök) 14.00

Az eseményen az alábbi szakmák képviseltetik magukat:

  • Agrármérnök
  • Állatorvos
  • Biológus
  • Erdőmérnök
  • Kertészmérnök
  • Környezetvédelmi mérnök
  • Természetvédelmi mérnök
  • Vadgazda mérnök

További információ: Szokolovszki Géza (30/695-0010, geza.szokolovszki@nyirerdo.hu)