Irodát nyitott a belvárosban a biztosító

Ünnepélyes keretek között nyitotta meg új, belvárosi irodáját az Alfa Biztosító. A korábbi Állami Biztosító, majd ÁB-AEGON és végül Aegon Magyarország nevet viselő vállalat az elmúlt 30 évben a magyar biztosítási piac meghatározó szereplőjeként segítette ügyfeleit pénzügyi biztonságuk megteremtésében. A megnyitón Dr. Ulrich Attila, alpolgármester is részt vett.

Alfa biztosító néven augusztus 1-től kezdte el tevékenységét a magyar biztosítási piacon az a cég, amely a nagy múltú Aegon biztosító jogutódja. Kiemelten foglalkozik gépjármű- és életbiztosítással, de hitelkonstrukciók közvetítésével, nyugdíj megtakarításokkal és egészségbiztosítási termékekkel is . Az ügyfelek számára az új iroda kényelmet és könnyebb hozzáférést biztosít a szolgáltatásokhoz. A biztosító vezetője kiemelte ügyfélorientált szemléletüket.

Egy biztosító életében nem csak az értékesítés a fő tevékenység, hanem amikor az ügyfeleink bajba kerülnek, helyt is kell állnunk és szolgáltatnunk kell számukra. Nyíregyházán és a 7 vidéki ügyfélszolgálati pontunkon ügyfeleink bármikor megkereshetnek bennünket nyitvatartási időben, nemcsak értékesítési célzattal, hanem szolgáltatási igényeikkel kapcsolatban is. Ez jelenti mind a kár-, mind az adminisztrációs tevékenységet is. A megyében jelenleg 50 kollégával dolgozunk, célunk, hogy még több kollégánk legyen, mert szeretnénk ott lenni az ügyfeleink életében 

– fogalmazott a Bojtor László, ügynökségvezető. Az eseményen hangsúlyozták, az új iroda nyitása nem csupán üzleti szempontból fontos, hanem a város számára is egy újabb lépés a fejlődés és a szorosabb közösségi kapcsolatok felé. A piacvezető biztosító elkötelezett abban, hogy a biztosítási szolgáltatások nyújtása mellett aktív részese legyen a város közösségi életének is.

Nagy hangsúlyt fektetünk a társadalmi szerepvállalásra, több mint 20 évig volt vállalatunk a magyar irodalom és költészet fő mecénása. Nagyon sok olyan tevékenység van, amit mind a mai napig végzünk. Vannak megyék, falvak, ahol pénzt fektetünk a kultúrába, illetve kultúrházakat újítottunk fel. Év végén három alapítványnak fogunk pénzösszeget adományozni

– mondta el Vincze Géza, hálózati-értékesítési igazgató. Dr. Ulrich Attila az eseményen kiemelte, az új iroda hozzájárul új munkahelyek létrehozásához is.

Az, hogy ide jöttek, és kibérelték és újrahasznosítják ezt a régi banki épületet, az a városnak jó, így nincsenek üres régi szép épületek a belvárosban, ez értékelendő. Emellett munkahelyet teremtenek, 30-35 főt fognak foglalkoztatni Nyíregyházán, csak a biztosítási szakágban. Ezek mindenképpen pozitívak a város szempontjából

fejtette ki véleményét az alpolgármester.

Kapcsolódó galéria

Alfa biztosító